+48 13 43 401 69 alta@alta.com.pl

Brzozów, Hotel Alta

Najlepszy hotel w Brzozowie ul. 3-go Maja 70 tel. +48 13 43 401 69

Informacje

seperator

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 i trwa do godz. 12:00 dnia następnego, • w cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu podawane od godz. 7:00 do 10:00, • dzieci do 4-go roku życia gratis, • zapewniamy całodobowy monitorowany parking.

Uprzejmie informujemy, że w naszym hotelu honorujemy Bon Turystyczny. Osoby uprawnione do bonu mogą go aktywować na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS) po uprzedniej rejestracji.
https://www.zus.pl/portal/logowanie.npi

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. I już możesz cieszyć się wakacjami czy feriami ze swoimi dziećmi!

services

Liczba miejsc

Oferujemy Państwu 28 pokoi 1, 2, 3 i 4-osobowych, w tym dwa pokoje Deluxe. Łącznie dysponujemy 70 miejscami noclegowymi.

services

W cenie

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę i telewizję satelitarną. Otrzymują państwo również bezpłatny dostęp do sieci Internet

services

Atrakcje i udogodnienia

Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania z sauny lub z kortu tenisowego. Zapewniamy także całodobowy monitorowany parking

Zarezerwuj pokój

seperator

Prosimy o wypełnienie formularza

Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z dokonaniem rezerwacji. Rezerwacja następuje po potwierdzeniu dostępności wybranego pokoju..